Функцію задано формолою y= -4x+1 визначити 1)значення функції якщо значення аргументу дорівнюе

5.2)значення аргументу при якому значення функції дорівнює -5

Ответы на вопрос

Отвечает Бабарицкий Юра.

Ответ:1)у= -19.   2)х=1,5.

Объяснение: у= -4х+1

1) При х=5  у= -4*5+1= -20+1= -19.

2)Если у= -5, то  

-5= -4х+1;  4х=1+5;   4х=6;   х=6/4;   х=3/2;   х=1,5.