периметр рінобедреного трикутника дорівнює 21 см, його основа на 3 см меньше від бічної сторони.

Знайдіть сторони цього трикутника​ .

Ответы на вопрос

Отвечает Якушева Настя.

Ответ:8,8,5

Объяснение:Боковая сторона-х

Основа- х-3

составим уравнение

х+х+(х-3)=21

3х-3=21

3х=24

х=8

Боковые по 8

Основа 8-3=5