Чому дорівнює значення функції y=-3x+4 , якщо аргумент = -3​


Ответы на вопрос

Отвечает Пасічник Максим.

Ответ:

y=13

Объяснение:

x=-3

y=-3x+4=-3×(-3)+4=9+4=13