Знайдіть перші чотири члени арифметичної прогресії an якщо а=1,2 d=-0,1 Пожалуйста СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Глушкова Александра.

Ответ:

Объяснение:

a1=1,2   ; d=-0,1

a2=1,2+(-0,1)=1,1

a3=1,1+(-0,1)=1

a4=1+(-0,1)=0,9

a5=0,9+(-0,1)=0,8