Визначити масу цукру, який треба розчинити в 240г 10%-го розчину, щоб утворився 20%-й розчин.


Ответы на вопрос

Отвечает Инвоков Александр.

Відповідь:

m2-  маса цукру що треба розчинити

m1=240*10/100=24г

20=(24+m2)*100/(240+m2)

20*(240+m2)=(24+m2)*100

4800+20m2=2400+100m2

20m2-100m2=2400-4800

80m2=2400

m2=2400/80=30

m2=30г

Пояснення: