Одне з двох натуральних чисел на 5 більше за друге. Знайдіть ці числа,якщо їх добуток дорівнює 104


Ответы на вопрос

Отвечает Довбнич Вова.

Відповідь:8; 13

Пояснення:

Нехай перше число буде х, тоді інше буде х+5. За умовою задачі їх добуток рівний 104.

х*(х+5)==104

х2+5х-104=00

D=25-4*(-104)=25+416=441

√D=√441=221

х1=(-5+21):2=88

х2=(-5-21):2=-13

Надеюсь памог