Знайдіть кількість членів скінченної геометричної прогресії (bn), якщо b1 = 3, q = −2, а сума всіх

членів Sn = −93.

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Екатерина.

Ответ:

умова задачі містить несумісні дані

Объяснение:

b_1=3; q=-2; S_n=-93

S_n=b_1*\frac{q^n-1}{q-1}

3*\frac{(-2)^n-1}{-2-1}=-93; 3*\frac{(-2)^n-1}{-3}=-93

-((-2)^n-1)=-93;(-2)^n-1=93; (-2)^n=93+1; (-2)^n=94

(-2)^6=64

маємо шо n не є натуральним числом, а значить задані в умові задачі параметри не відповідають геометричнії прогресії