За якого значення К рівняння і мають однакові корені? (|x|+2)(|x| -3)=0 і (0,7х-2,1)(0,2Х+К)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Ершов Егор.

Ответ:

k=0,6

Объяснение:

a) (|x|+2)(|x| -3)=0

|x|+2≥0+2=2>0⇒|x| -3=0⇒|x| =3⇒x=±3

b) (0,7x-2,1)(0,2x+К)=0

1) 0,7x-2,1=0

0,7x=2,1

x=3

Значить корень x=3 совпадает независимо от значения К. Находим совпадение второго корня.

2) 0,2x+K=0

0,2x=-K

x=-5K

-5K=-3

K=0,6