Чому дорівнює добуток коренів квадратного рівняння? 3xквадрат-3x+3=0


Ответы на вопрос

Отвечает Саидов Анатолий.

Ответ:

Объяснение:

3x²-3x+3=0

x²-x+1=0

D=(-1)²-4*1*1=1-4= -3

D< 0,тому рівняння коренів не має.