Катерина за течією за 6 год. приплив таку ж відстань, яку проплтває за 10 год. проти течії.

Швидкість течії річки дорівнює 1 км/год. Обчислити швидкість катера у стоячий воді ОЧЕНЬ СРООЧАНА​

Ответы на вопрос

Отвечает Клусс Даша.

Ответ:

4 км/год.

Объяснение:

Нехай власна швидкість катера х км/год, тоді його швидкість за течією х+1 км/год, проти течії х-1 км/год.

6(х+1)=10(х-1)

6х+6=10х-10

4х=16;  х=4