Не використовуючи формулу коренів, знайди корені квадратного рівняння x^2+21x+98=0 *


Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Жора.

Ответ:

Объяснение:

x²+21x+98=0

x₁+x₂=-21; -14-7=-21

x₁x₂=98; -14·(-7)=98

Ответ: -14 и -7.