Як знайти корені неповного квадратного рівняння 7* х2 -49=0


Ответы на вопрос

Отвечает Тиш Саша.

Відповідь:

x_1 = \sqrt{7}\\x_2 = -\sqrt{x}

Пояснення:

7x^{2}  - 49 = 0\\7x^{2} = 49\\x^{2} = 49:7\\x^{2}  = 7\\x_1 = \sqrt{7}\\x_2 = -\sqrt{x}