Знайдіть суму дванадцяти перших членів арифметичної прогресії, якщо а1 = 13, d = 7


Ответы на вопрос

Отвечает Юркевич Наргиза.

Ответ:

618

Объяснение:

a_1=13; d=7; n=12

a_n=a_1+(n-1)*d

a_{12}=13+(12-1)*7=90

S_n=\frac{a_1+a_n}{2}*n

S_{12}=\frac{13+90}{2}*12=618