Знайдіть перший член геометричної прогресії d1;3;9;27...​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Александра.

Ответ:

d1 =1

Объяснение:

q=b(n+1)/bn

bn = b1 *q^(n-1)

b1 = bn / q^(n-1)