Знайдіть дискримінант квадратного тричлена та визначте кількість коренів: 2)х^2+4х+7=0


Ответы на вопрос

Отвечает Кабанов Александр.

Ответ:

D= 16-4*1*7=16-28=-12

Нет решений так как D меньше 0

Объяснение: