. Сума дев’ятого та тринадцятого членів арифметичної прогресії дорівнює 14. Знайти одинадцятий

член прогресії.

Ответы на вопрос

Отвечает Gallavich Adelina.

а9+а13= 14

а11-?

а1+8d+a1+12d=14

2a1+20d= 14

a1+10d=7

a11= a1+10d= 7