Знайдіть різницю арифметичної прогресії (An), якщо a2=3; a3=-3а)-2б)-6в)2г)6​


Ответы на вопрос

Отвечает Куцкий Андрей.

Ответ:

Б)

Объяснение:

d=a3-a2=-3-3=-6