Знайдіть перший член арифметичної прогресії (аn), якщо її другий член дорівнює 4,2, а різниця

дорівнює 0,9

Ответы на вопрос

Отвечает Латышева Тамара.

а₂=а₁+d

а₁=4.2-0.9=3.3

Відповідь 3.3

Отвечает Вадимна Вера.

Ответ:

d=a2-a1

a1=a2-d

a1=4.2-0.9=3.3