Чому дорівнює добуток коренів рівняння 5x^2+9x-3=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабіля Міша.

Ответ:

0.6

Объяснение:

Знаходимо корені рівняння:

x1 = \frac{-9}{10} + \frac{\sqrt{141} }{10}

x2 = \frac{-9}{10} - \frac{\sqrt{141} }{10}

Перемножаємо, дивлячись, що це схоже на формулу скороченго множення (a+b)*(a-b)=a^2-b^2

Виходить:

(\frac{81}{100}) - (\frac{141}{100}) = -(\frac{60}{100}) = -0.6

Отвечает Напротив Томас.

5х^2+9х-3=0

D=9^2-4×5×3=81-60=21,D>0

x=-9+4,6/2×5=-0,44

x=-9-4,6/2×5=-1,36

Объяснение: