10. Не виконуючи побудови, знайти точки перетину з координатними осями графіка функції: у =

0,2(5х - 6) + 1,5(2х + 5).

Ответы на вопрос

Отвечает Gryaznov Artem.

1)У точці перетину графіка з віссю абсцис(у) х=0,тоді маємо

у=1*0-1,2+3*0+7.5

у=7.5-1.2=6.3

Отже, точка перетину графіка з віссю абсцис - (0 ; 6.3)

2)У точці перетину графіка з віссю ординат(х) у=0, тоді маємо

0 = 1х-1.2+3х+7.5

-4х = 6.3

х=-1.575

Отже, точка перетину графіка  з віссю ординат - (-1.575 ; 0)