Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину графіків функцій у = 1,3х - 4 і у = 12 -

2,7х. У відповідь у віконце записати координати точки

Ответы на вопрос

Отвечает Лёвин Егор.

Ответ:

координати точки перетину : (4; 1.2)

Объяснение:

думаю так: 1.3х-4=12-2.7х

4х=16

х=4.

подставляем значение х: у=1.3×4-4 = 5.2-4 = 1.2