Чому дорівнює восьмий член геометричної прогресії (bn ), якщо b1 = 2, q = -2? А) - 256; Б) 256;​


Ответы на вопрос

Отвечает Хохлова Екатерина.
B^8=b^1•q^7=2•(-2)^7=2•(-128)=-256
Відповідь :А