Виконайте, будь ласка, рівняння) а) 3х²- 1/3 = 0 б) 2 цілі 13/16 - х² = 0 в)√(х-5) - 2,1 = 0

г)√(х-7)² = 2 Даю всі бали, що маю. Будь ласка, віднесіться серйозно, для мене це важливо :3

Ответы на вопрос

Отвечает Эль-Гохари Тарек.

a)

3x^2-\frac{1}{3}=0\\\\3x^2=\frac{1}{3}\\\\9x^2=1\\\\ x^2=\frac{1}{9}\\\\x=\pm\sqrt{\frac{1}{9} } \\ \\x= \pm\frac{1}{3}

б)

2\frac{13}{16}-x^2=0\\\\ x^2=\frac{45}{16} \\\\x=\pm \sqrt{\frac{45}{16} } \\\\x=\pm {\frac{3\sqrt{5}}{4}

в)

\sqrt{x-5}-2,1=0\\\sqrt{x-5}=2,1\\\begin{bmatrix} x\geq 5  \\ x-5=2,1^2 \end {bmatrix}\\x-5=4,41\\x=9,41

г)

\sqrt{(x-7)^2}=2 \\(x-7)^2=2^2\\x^2-14+49=4\\x^2-14x+45=0\\(x-9)(x-5)=0\\x=9, \:\: x=5