СРОЧНО!!!!! Обчисли 8-й член арифметичної прогресії, якщо відомо,

що a1 = −1,3 і d = 4,7  ​

Ответы на вопрос

Отвечает Изтулеу Аяулым.

Ответ:A8=31,6

Объяснение:

а8= а1+(8-1)*d

a8= -1,3+32,9=31,6