Дано члени арифметичної прогресії a19 =3,03 і a20 = 9,03.Обчисли

різницю прогресії d= ​

Ответы на вопрос

Отвечает Телюкова Диана.

Ответ:

6

Объяснение:

а20=а19 +d

d=a20-a19=9,03-3,03=6