Знайдіть знаменник геометричної прогресії якщо B3 = 6 B5 = 54​


Ответы на вопрос

Отвечает Тыщенко Ксения.

Ответ:

3 або -3

Объяснение:

b3 = 6, b5 = 54

b5 = b1 * q^4

b3 = b1 * q^2

b1*q^4/b1*q^2=54/6

q^2 = 9

q = 3 або -3