Обчисліть дискримінант квадратного рівняння 0,4х2- 3х -10=0


Ответы на вопрос

Отвечает Бабакехян Сона.

Ответ:

5 та -5

Объяснение:

0,4x^2 - 3x - 10 = 0

D = b^2 - 4ac = 9 + 16 = 25

-5^2 = 25 або 5^2 = 25