Знайти суму 4 перших членів геометричної прогресії, у якої b1 = 20; q = 5.


Ответы на вопрос

Отвечает Коростелёв Лев.

Ответ:

3120

Пошаговое объяснение:

b1 = 20

q = 5

S4 = b1*(1 - q^4)/(1 - q)

S4 = 20 * ( 1 - 5^4)/(1 - 5) = -12480/-4 = 3120