Vagonā iekrāva trīs konteinerus, pirms tam sverot pa diviem. Pirmo divu konteineru kopīgā masa bija

84 c; otrā un trešā -- 72 c; pirma un treša -- 80 c Cik c ir katra konteinera masa? Kurš ir vissmagākais? Vai visu konteineru masa pārsniedz 10 tonnu, par cik? Помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Виктория.

k1+k2=84c

k2+k3=72c

k1+k3=80c

(84+72+80):2=118

k3=118-84=34c

k1=118-72=46c

k2=118-80=38c

pirmais konteineris 46c, otrais 38c, trešais 34c

vissmagākais ir trešais konteineris

Kopā: 46+38+34=118c=11,8t

visu konteineru masa pārsniedz 10 tonnu..

par 11.8-10=1.8t=18c