1. Trīs klasēs kopā ir 95 skolēni. Pirmajā un trešajā klasē kopā mācās 60 skolēnu, trešajā un

otrajā – 63 skolēni. Cik skolēnu ir pirmajā, cik-otrajā un cik – trešajā klasē?​

Ответы на вопрос

Отвечает Cubera Denia.

95 - 60= 35 уч во 2 классе

63-35=28 уч в 1 классе

95-35-28=32 уч в 3 классе

Ответ: в первом классе 28 уч, во втором 35 уч, а в третьем 32 уч