Skoleni skrien 1 km krosu. Aivaram lidz finisam janoskrien vel 374 m, bet Edgaram-296 m. Кurs no

zeniem jau noskrejis vairak un par cik metriem?​

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимович Саша.

Ответ:Edgars noskrēja par 78 metriem vairāk nekā Aivars

Пошаговое объяснение:

1000m-374m=626 (Aivars)

1000m-296m=704 (Edgars)

704-626=78 (m)