Svētku koncertā piedalījās 157 vīrieši, sieviešu - par 248 vairāk nekā vīriešu, bet bērnu - par

262 mazāk nekā vīriešu un sieviešukopā. Cik cilvēku piedalījās svētku koncertā?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бутовский Владимир.

Правильный ответ: 862

Решение:

157 + 248 = 405

405 + 157 = 562

562 - 262 = 300

562 + 300 = 862