Saimnieks no pirmā lauka novāca 3752 centnerus kartu-pelu. Tas ir par 168 tonnāmmazāk, nekā

novāca no otrālauka. Cik centneru kartupeļunovāca no abiem laukiemkopā?​

Ответы на вопрос

Отвечает Стратий Полина.

Ответ:

1. 3752 центнера = 375,2 tonnas

2. 375,2 + 168 = 543,2 (tonnas) - pulcējās ar otro lauki

3. 543,2 + 375,2 = 918,4 (t) = 9184 (центнера) - savākti no diviem laukiem

Atbilde: 9184 центнера

либо

1. 3752 центнера = 375,2 тонны

2. 375,2 + 168 = 543,2 (тонны) - собрал со второго поля

3. 543,2 + 375,2 = 918,4 (тонны) = 9184 (центнера) - собрал с двух полей

Ответ: 9184 центнера

Пошаговое объяснение: