Не виконуючи побудови знайдить координати точок перетину ривняння 7x-3y=18 з осями координат

​Помогите пж!)) Умоляю дам много балов

Ответы на вопрос

Отвечает Кутняков Данил.

Ответ:А(0;9)

В(2.57;0)

Объяснение:

7х-3у=18

Коли х=0, тоді 7*0-3у=18

3у=18

У=9

Коли у=0, тоді

7х-3*0=18

7х=18

Х=2.57