За допомогою теореми Вієтта знайти корені квадратного рівняння: x²-9x+18=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Сытова Катя.

Ответ:

х1=-6

х2=-3

Объяснение:

х1+х2=-6+(-3)=б=-9

х1*х2=-6*(-3)=с=18