Розв'язати задачу за допомогою системи рівнянь.:два трактористи заборонували разом 678 на

поля.перший тракторист працював 8 днів,а другий 11 днів,.Скільки гектарів боронував щодня кожний тракторист,якщо перший за 3 дні заборонував на 22 га менше,ніж другий за 4 дні? Срочно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Волгушев Никита.

х га/день - производительность одного тракториста

у га/день - производительность другого тракториста

{8х + 11у = 678

{4у - 3х = 22

Сложим оба уравнения

5х + 15у = 700

Сократим обе части уравнения на 5

х + 3у = 140

х = 140 - 3у

Подставим значение х во второе уравнение системы

4у - 3 · (140 - 3у) = 22

4у - 420 + 9у = 22

4у + 9у = 22 + 420

13у = 442

у = 442 : 13

у = 34

- - - - - - - - -

х = 140 - 3 · 34

х = 140 - 102

х = 38

Вiдповiдь: 38 га перший i 34 га другий.