Складіть зведене квадратне рівняння, корені якого дорівнюють – 5 та 8.


Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Дима.

Ответ:

x^2-3x-40=0

Объяснение:

x^2+px+q=0;x_1=-5;x_2=8

p=-(x_1+x_2)=-(-5+8)=-3

q=x_1x_2=-5*8=-40

x^2-3x-40=0


Отвечает Колчанов Севастьян.

Объяснение:

За теоремою вієта при зведеному к. р.