Чому дорівнює добуток коренів зведеного квадратного рівняння х2-х-4=0.


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Родион.

Находим корни:

x^2-x-4=0\\d=(-1)^2-4*1*(-4)=1+16=17=\sqrt{17} \\x1 = \frac{1+\sqrt{17} }{2} \\x2=\frac{1-\sqrt{17} }{2}

Ответ: x1*x2= \frac{1+\sqrt{17} }{2} *\frac{1-\sqrt{17} }{2} = -4