4x2-bx-6=0 знайдiть b i другий корiнь якщо один з коренiв =3​


Ответы на вопрос

Отвечает Сургутская Кристина.

Ответ:

x_2=-\frac{1}{2}

b=10

Объяснение:

4x^2-bx-6=0; x_1=3

за теоеремою Вієта

x_1+x_2=-\frac{-b}{4}=\frac{b}{4}

x_1x_2=\frac{-6}{4}=-\frac{3}{2}

x_2=-\frac{3}{2}:x_1=-\frac{3}{2}:3=-\frac{3}{2}*\frac{1}{3}=-\frac{1}{2}

b=4(x_1+x_2)=4(3+(-\frac{1}{2}))=12-2=10