Помогите пожалуйста! (очень срочно) (треба систему и розвязок) 1) Периметр прямокутника =18 см .

Знайдiть сторони прямокутника , якщо його довжина бiльша вiд ширини на 4,4 см. 2) Зошит i ручка разом коштують 9 грн 50 коп. Знайдiть їхню цiну ,якщо вiдомо ,що ручка дорожча вIд зошита на 1 грн 10 коп. 3) Периметр рiвнобедреного трикутника = 16,9 см. Знайдiть сторони трикутника , якщо його бiчна сторона бiльша вiд основи на 1,7 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Намазкаева Римма.

Ответ:

1)2(х+у)=18

х+у=9

х-у=4,4

2х=13,4

х=6,7

у=2,3

2)х-у=1грн10коп

х+у=9грн50коп

2х=10грн60коп

х=5грн30коп

у=9грн50коп-5грн30коп

у=4грн20коп

Ручка стоит 5г30к

Тетрадь 4г20коп

3)

Объяснение: