Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії: -20, 2, -1/5, ...


Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянов Никита.

Відповідь:

Пояснення:

S=\frac{b1}{1-q} Формула суми нескінченної геометричної прогресії

Знаходимо знаменник прогресії

q=2:(-20)=-0,1

Знаходимо суму прогресії

S=\frac{-20}{1-(-0,1)} = -\frac{200}{11}  або -18\frac{2}{11}