Знайдіть перший член арифметичної прогресії, якщо а 3 = 5, а 5 = 15.


Ответы на вопрос

Отвечает Manoc Dima.

Ответ:

а5 = а3+2d

15 = 5 + 2x

2x = 10

 x = 5

d = 5

a3 = a1+2d

5 = x+10

x = -5

a1 = -5

Объяснение: