Складіть лінійне рівняння з двома змінними, розв'язком якого є пара чисел (-5;-6).


Ответы на вопрос

Отвечает Самойлова Лиза.

(-5\, ;\, 6\, )\; \; \to \; \; x=-5\; ,\; y=6\\\\2\cdot x+3\cdot y=2\cdot (-5)+3\cdot 6=-10+18=8\\\\\\\boxed {\; 2x+3y=8\; }