Сума двох чисел 60, а їх відношення 2 : 3 . Вкажіть добуток цих чисел. * Ответы: 300, 684, 120,

864

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Екатерина.

нехай 1 число =2х,то 2 число=3х

сkлaдeмо рівняння:

2х+3х=60

5х=60

х=60:5

х=12

Тоді 1число =2х=2*12=24,

2число=3х=3*12=36

Добуток цих чисел =24*36=864