Знайдіть номер члена арифметичної прогресії, що дорівнює 6,4 якщо а1=3,6 d= 0.4 * СРОЧНО

ПОМОГИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Дам ещё баллов!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сапроненков Евгений.

Ответ: n=8.

Объяснение:

a₁=3,6     d=0,4    an=6,4     n=?

an=a₁+(n-1)*d

3,6+(n-1)*0,4=6,4

3,6+0,4n-0,4=6,4

3,2+0,4n=6,4

0,4n=3,2  |÷0,4

n=8.