Не розв'язуючи рівняння знайдіть суму і добуток його коренів,x²-7x+6=0


Ответы на вопрос

Отвечает Науменко Сергей.

Ответ:х1+х2=-(-7)/1= 7

Х1*х2=6/1=6

Объяснение: