Розв'яжіть рівняння 1. 5(2x-1)=10x+2 2. 4x+7=2(2x+3)+1 3. 3x+10=3(x+3) 4.

(13x-15)-3(3+6x)=-5(x+4,8)

Ответы на вопрос

Отвечает Реуцкий Олег.

Ответ:

5(2х-1)=10х+2

10х-5=10х+2

10х-10х=2+5

х=7

2.4х+7=2(2х+3)+1

4х+7=4х+6+1

4х-4х=7-7

х=0

Рівняння має безліч розвязків

3. 3х+10=3(х+3)

3х+10=3х+9

3х-3х=9-10

х=-1

4. (13х-15)-3(3+6х)=-5(х+4,8)

13х+15-9-18=-5х-24

13х+5х=-24-15+9

18х=30

х=1,6(якщо чесно я незнаю тут не правильне рівняння)

Объяснение: