При якому значенні b графік функції у=-7х+b проходить через точку В(-2; -16) ?


Ответы на вопрос

Отвечает Ганьшин Данила.

Ответ:

b=-30

Объяснение:

замiсть х пiдставляэмо -2, у -16. Отримуэмо

-16=-7*(-2)+b

-16=14+b    b=-16-14 b=-30