робітник виготовив 420 деталей за першу годину 35 процентів усіх деталей за другу 40 процентів а за

третій решту скільки деталей виготовив робітник за третю годину що має бути

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Софья.

Ответ:420/100=4,2 (1%)

35%=35*4,2=147

40%=40*4,2=168

100-(35+40)=25% - решта

25%=25*4,2=105