робітник виготовив 420 деталей. За першу годину виготовив 35% усіх деталей, за другу годину - 40%,

а за третю решту. Скільки деталей виготовив робітник за третю годину

Ответы на вопрос

Отвечает Krasnikov Yaroslav.

Ответ:

105 деталей

Пошаговое объяснение:

1) 420* 0,35= 147 деталей- виготовив за першу годину

2) 420*0,4=168 деталей- виготовив за другу годину

3) 420-147-168=105 деталей- виготовив за третю годину